PRIVAATSUSTINGIMUSED

 

Selles privaatsuseeskirjas kirjeldatakse, kuidas teie isiklikke andmeid kogutakse, kasutatakse ja jagatakse, kui külastate e-poe www.moyamatcha.ee („Pood“) lehte või teete sellest ostu.

 

Isiklik teave, mida me kogume

 

Kui külastate Poodi, kogume automaatselt teie seadme kohta teatud teavet, sealhulgas teavet teie veebibrauseri, IP-aadressi, ajavööndi ja mõne teie seadmesse installitud küpsise kohta. Lisaks kogume saiti sirvides teavet üksikute veebilehtede või toodete kohta mida te vaatate, millised veebisaidid või otsinguterminid suunasid teid Poodi ja teavet selle kohta, kuidas te Poega suhtlete. Nimetame seda automaatselt kogutavat teavet kui „poe teavet”.

 

Kogume seadme teavet järgmiste tehnoloogiate abil:

 

– „Küpsised” on teie seadmesse või arvutisse paigutatud andmefailid, mis sisaldavad sageli anonüümset unikaalset identifikaatorit. Lisateavet küpsiste ja küpsiste keelamise kohta leiate aadressilt http://www.allaboutcookies.org.

– „Logifailid“ jälgivad saidil toimuvaid toiminguid ja koguvad andmeid, sealhulgas teie IP-aadressi, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat, viitamis- / väljumislehti ning kuupäeva / kellaaja templeid.

„Veebimajakad”, „sildid” ja „pikslid” on elektroonilised failid, mida kasutatakse saidi sirvimise kohta teabe salvestamiseks.

Lisaks sellele, kui sooritate saidi kaudu ostu või üritate seda teha, kogume teilt teatud teavet, sealhulgas teie nime, arveldusaadressi, saatmisaadressi, makseteavet (sealhulgas krediitkaardi numbreid), e-posti aadressi ja telefoninumbrit. Me nimetame seda teavet kui „tellimuse teavet”

Kui räägime privaatsustingimustes isiklikust teabest, siis räägime nii seadme teabest kui ka tellimuse teabest.

 

Kuidas me teie isikuandmeid kasutame?

 

Kasutame üldjuhul kogutavat tellimusteavet kõigi Poe kaudu tehtud tellimuste täitmiseks (sh teie makseteabe töötlemiseks, saatmise korraldamiseks ning arvete ja / või tellimuste kinnituste edastamiseks). Lisaks kasutame seda tellimusteavet:

– Teiega suhtlusel,

– Meie tellimuste võimaliku pettuste suhtes kaitsmisel; ja

– Kui olete andnud meile nõusoleku edastatamaks teile teavet või reklaami, mis on seotud meie toodete või teenustega.

 

Kogutud seadme teavet kasutame võimalike riskide ja pettuste (eriti teie IP-aadressi) tuvastamiseks ning üldisemalt oma saidi täiustamiseks ja optimeerimiseks (näiteks luues analüüsi selle kohta, kuidas meie kliendid sirvivad ja suhtlevad ning hinnata meie turundus- ja reklaamikampaaniate edukust).

 

Teie isikliku teabe jagamine

 

Jagame teie isiklikke andmeid kolmandate isikutega, et aidata meil teie isikuandmeid kasutada, nagu eespool kirjeldatud. Näiteks kasutame meie veebipoe toiteks WooCommerce’i – lisateavet selle kohta, kuidas WooCommerce teie isiklikke andmeid kasutab, leiate siit: https://docs.woocommerce.com/document/marketplace-privacy/

Kasutame ka Google Analyticsi, et aidata meil mõista, kuidas meie kliendid Saiti kasutavad – lisateavet selle kohta, kuidas Google teie isikuandmeid kasutab, leiate siit: https://www.google.com/intl/et/policies/privacy/ . Google Analyticsist saate loobuda ka siin: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Lõpuks võime ka teie isikuandmeid jagada, et järgida kehtivaid seadusi ja määrusi, vastata kohtukutsele, otsingumäärusele või muule seaduslikule meile esitatud teabe taotlusele või muul viisil oma õiguste kaitseks.

 

Reklaam

 

Nagu eespool kirjeldatud, kasutame teie isiklikke andmeid teile suunatud reklaamide või turunduskommunikatsiooni pakkumiseks, mis meie arvates võivad teile huvi pakkuda. Lisateavet sihipärase reklaami toimimise kohta leiate Network Advertising Initiative’i (NAI) hariduslehelt aadressil http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work

Sihipärasest reklaamist saate loobuda allolevate linkide abil:

– Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads 

– Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous 

– Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads 

Lisaks saate mõnest neist teenustest loobuda, külastades Digital Advertising Alliance’i loobumisportaali aadressil http://optout.aboutads.info/

 

Ära jälgi

 

Pange tähele, et kui näeme teie brauseri signaali Ära jälgi, ei muuda me oma saidi andmete kogumise ja kasutamise tavasid.

 

Teie õigused

 

Kui olete Euroopa elanik, on teil juurdepääs isiklikule teabele, mis meil teie kohta on, ja paluda teie isikuandmeid parandada, ajakohastada või kustutada. Kui soovite seda õigust kasutada, võtke meiega ühendust allpool toodud kontaktandmete kaudu.

Lisaks, kui olete Euroopa elanik, märkime, et töötleme teie teavet selleks, et täita teiega sõlmitud lepinguid (näiteks kui teete tellimuse Poe kaudu) või muul viisil meie eespool loetletud õigustatud ärihuvide nimel. Lisaks pange tähele, et teie teavet edastatakse ka väljaspool Euroopat, sealhulgas Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

 

Andmete säilitamine

 

Kui teete saidi kaudu tellimuse, säilitame teie tellimusteavet oma arvestuse jaoks seni, kuni te palute meil see teave kustutada.

 

Muudatused

 

Võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt ajakohastada, et kajastada näiteks meie tavade muudatusi või muudel operatiivsetel, juriidilistel või regulatiivsetel põhjustel.

 

Kontakt

 

Kui soovite lisateavet meie privaatsuspõhimõtete kohta, kui teil on küsimusi või soovite esitada kaebuse, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@moyamatcha.ee

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemist
0