Moya Matcha

Moya Matcha on Kyoto maakonna Uji piirkonnas kasvatatud Jaapani ehtsa mahe matcha kaubamärk, mis on tuntud juba 800 aastat kõrgeima kvaliteediga rohelise tee kasvatamise poolest. Uji piirkond on kuulus oma viljakate muldade ja puhta vee poolest. Sealsetel rohelise tee taimedel on ideaalsed kasvutingimused tänu head päikesevalgust tagavatele mägedele ning sagedastele ududele, mis kaitsevad õrnu lehti pakase ja rohke sademete eest.

Moya Matchat kasvatatakse ja koristatakse hoolikalt perekondlikel väikestel maheteepõldudel. Seejärel töödeldakse teelehti kohapeal, et tagada matcha parim värskus ja kvaliteet. Teelehti hoitakse spetsiaalsetes hoiuruumides miinustemperatuuril, enne kui need jahvatatakse teepulbriks. Seejärel pakendatakse need hermeetiliselt ning saadetakse otse Jaapanist teele. See aitab säilitada teelehe kõiki omadusi ning mineraalide ja antioksüdantide kõrget taset.

Meie kvaliteeti kinnitavad ranged standardid, ELi mahepõllumajandussertifikaat ja Jaapani mahepõllumajandussertifikaat, mille on välja andnud JONA. See tähendab, et Moya Matchat kasvatatakse pestitsiidivabadel põllumaadel ja igas partiis kontrollitakse hoolikalt võimalikke keemilisi jääke.

Moya Matcha pakub kolme matcha klassi: tseremoniaalne premium matcha, kvaliteetne traditional matcha, ja igapäevane daily matcha. Matcha klassid erinevad mitte ainult toitainete sisalduse ja välimuse poolest, vaid ennekõike maitse poolest.

Moya Matcha on Euroopa Ühenduse kaubamärk, mis on kaitstud ELi seaduste ja ettevõtte Moya Europe omandiga.

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemist
0