Klaasist Matcha Kauss
Topeltseinaga

13.95

2 laos

Vastupidav topeltseinaga klaasist kauss matcha joomiseks.

KOGUS: 300ml
KÕRGUS: 7,5 cm
DIAMEETER: 11cm

TURVALINE OSTUKESKOND

Maksa pangalingi või ülekandega

KIIRE KOHALETOIMETUS

Paneme paki teele 48 tunni jooksul

TASUTA SAATMINE

Tellimustele üle 50 EUR

TOPELTSEINTEGA KLAASIST KAUSS

Klaasist matcha kauss on tänapäevane versioon traditsioonilisest keraamilisest matcha teekausist, mis on tuntud kui matchawan. Sellel on sarnane kuju ja kahekordne seinakonstruktsioon, mis hoiab soojust. Tänu läbipaistvale klaasile saate oma igapäevase matcha rituaali ajal matcha värvi ja struktuuri täielikult nautida.

Matchawan on Jaapani teetseremoonial kasutatav traditsiooniline kauss, mis muudab matcha valmistamise väga lihtsaks. Matcha bambusevispliga (chaseniga) vispeldamisel aitavad matchawani kõrged vertikaalsed seinad vältida vee pritsimist. Kausi lai põhi muudab matcha vahustamiseks lihtsaks ning aitab kaasa täiusliku matcha vahu tekkimisele.

 

Traditsiooniline viis matcha valmistamiseks pärineb Jaapani teetseremooniast. See hõlmab matcha kausi, bambusest vispli-chaseni ja bambuslusika-chashaku kasutamist. Pange 2 chashaku lusikat matchat (1,5 g) matcha kaussi ja valage peale 100 ml kuuma vett (80 ° C). Chasen käes, vahustaga oma matchat jõuliselt m-kujulise, mitte ümmarguse liikumisega. Umbes 20 sekundi pärast peaks teie kauss olema täidetud täiusliku erk-rohelise vahuga. Kui soovite, et matcha oleks vähem tugev, võite kohe vett juurde lisada.

Vaata kuidas Hitomi Saito, Moya Matcha kaasasutaja, valmistab täiuslikku matchat.

Vaata lisaks

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostlemist
0